Wat kunnen we voor u betekenen?
Diakonaat
Noodhulp vluchtelingen
Kinderen verdrinken in de zee. Ouders lopen urenlang met hun gezin over de snelweg. Mannen smeken om brood achter een hek van prikkeldraad. Ze zijn op zoek naar een plek waar ze veilig zijn. Op weg naar een betere toekomst voor hen en hun kinderen.
Kerk in Actie ondersteunt al jaren gastvrije kerken en organisaties, die zich overal langs de vluchtroute inzetten voor gevluchte, dakloze en ontheemde mensen. In het buitenland, maar ook in Nederland. Steun hen tijdens de actieweek voor vluchtelingen. Dankzij uw gift kunnen kerken vluchtelingen helpen met babyspullen, voedsel en onderdak. Geloven in delen, het is juist nu nodig!
Op de website van Kerk in Actie vindt u meer informatie over de actieweek en hoe u kunt helpen. Op zondag 27 september wordt er in De Hoeksteen gecollecteerd voor de noodhulp aan vluchtelingen.
Komende dienst
Zondag 26 juni 2022
Tijd: 10:00 uur.
Mevr. drs. M.L. Breedveld-van Ginkel
Vorige dienst
Zondag 19 juni 2022
Tijd: 10:00 uur.
Mw. ds. A.T. Metz-Brink
Agenda
30-06-2022 10:00 uur
Open Kerk
07-07-2022 10:00 uur
Kerk in de buurt: ICT-ondersteuning
13-07-2022 17:30 uur
Kerk in de buurt: buurtmaaltijd